Temple Run 2

1.55.1 içinAndroid

4.3

31

Muhteşem kaçış oyununun ikinci kısmı

10.3M

Bu uygulamayı oyla

Temple Run 2 Endless Runner serisinin bir sonraki sürümüdür. Tarihteki en başarılı ve en popüler seriler olarak bilinir (İlk kısmı 170 milyondan daha fazla indirilmiştir). Farklı bir kaç özelliğin yanı sıra, esas olarak orjinal formata çok yakın ve benzer oyun işleyişine sahiptir.

Temple Run 2'de yer alan yeni özelliklerin arasında, oyuncuyu etrafında olup bitenlere karşı daha uyanık tutacak yeni engeller ve güçler yer alıyor. Ayrıca, istediğin anda stratejik bir öğe kullanarak gücünü arttırabilirsin.

Temple Run 2'nin diğer ilgi çekici özelliği ise seçeceğin karakterlerden her birinin farklı bir yeteneğe sahip olması, böylece sırayla istediğin karakteri yönetebilirsin...tabiki daha önceden satın almak şartıyla.

İlk sürümüyle karşılaştırıldığında grafikler ciddi ölçüde geliştirilmiştir. Daha iyi karakter görselleri ve daha etkileyici dokuya sahip manzara ilk bakışta göze çarpan unsurlardır.

Temple Run 2 cesur oyuncularımızın saatlerce zıplayarak, kayarak üstesinden gelmesi gereken engelleri aşacağı çok eğlenceli bir oyundur.
Uptodown X